O nás

Firma INCO-AG, s.r.o. vznikla v roku 1997 a od začiatku svojej činnosti sa venuje dodávke a servisu PC, registračných pokladníc a ich implementácie do rôznych softvérov, inštaláciám LAN a WAN sieti, programovaniu špecializovaných softvérov a webdizajnu, komplexnému outsourcingu pre firemnú klientelu.

INCO-AG, s.r.o.

V roku 2009 bola otvorená kamenná predajňa na adrese sídla s názvom PC Špitál, so zámerom rozšírenia aktivít aj na koncových zákazníkov: www.pcspital.sk .

V súčasnosti sme certifikovanou servisnou organizáciou evidovanou na daňovom riaditeľstve pre cca 6 typov fiškálnych tlačiarni ( EASYPOS, PEGAS, VAROS, UPOS, EFOX, BLACKCAT) v cca 30 prevedeniach a výrobcov fiškálnych pokladníc ( EURO) v budúcnosti plánujeme aj SAM4S.

Našimi klientmi sú nielen regionálne firmy ako PO CAR, AMM-Citroen, STOMEX, Alista, Roko, ale aj spoločnosti pôsobiace po celom Slovensku – Merkury Market, Naceva, Škoda Auto Slovensko, Porsche,...

Naša filozofia

Hlavným cieľom firmy je poskytovanie kvalitného a rýchleho servisu IT zariadení a softvérov. Servisnú činnosť podporujeme predajom IT zariadení, ale nie je našim zámerom konkurovať obchodným reťazcom a veľkoobchodom.

Naša filozofia

Keďže podľa zákona 289 je nutné fiškálne riešenie opraviť do 48 hod – spustili sme servisný portál – http://podpora.pcspital.sk, kde prijímame online objednávky na servis od klientov pre zrýchlenie našej dostupnosti i reakcie a to nielen pre fiškálne riešenia, ale i bežný servis PC.

Kontakt

Predajňa PC Špitál
Volgogradská č. 9, Prešov
Tel.: 0905 313 303
E-mail: predajna@inco-ag.sk

Po - Pia:
8:00 - 12:30   14:00 - 17:00

Neprehliadnite

Katalóg registračné pokladnice

eshop PC Špitál

Eshop IT

eshop PC Špitál