O nás

Firma INCO-AG, s.r.o. vznikla v roku 1997 a od začiatku svojej činnosti sa venuje dodávke a servisu PC, registračných pokladníc a ich implementácie do rôznych softvérov, inštaláciám LAN a WAN sieti, programovaniu špecializovaných softvérov a webdizajnu, komplexnému outsourcingu pre firemnú klientelu.

V súčasnosti sme certifikovanou servisnou organizáciou evidovanou na daňovom riaditeľstve pre cca 6 typov fiškálnych tlačiarni ( EASYPOS, PEGAS, VAROS, UPOS, EFOX, BLACKCAT) v cca 30 prevedeniach a výrobcov fiškálnych pokladníc ( EURO) v budúcnosti plánujeme aj SAM4S.

 

Našimi klientmi sú nielen regionálne firmy ako PO CAR, AMM-Citroen, STOMEX, Alista, Roko, ale aj spoločnosti pôsobiace po celom Slovensku – Merkury Market, Naceva, Škoda Auto Slovensko, Porsche,…

Kamenná predajňa

V roku 2009 bola otvorená kamenná predajňa na adrese sídla s názvom 

PC Špitál, so zámerom rozšírenia aktivít aj na koncových zákazníkov. Spolu s kamennou predajňou sme pre uspokojenie celoslovenských zákazníkov založili eshop www.pcspital.sk

Naša filozofia

Hlavným cieľom firmy je poskytovanie kvalitného a rýchleho servisu IT zariadení a softvérov. Servisnú činnosť podporujeme predajom IT zariadení, ale nie je našim zámerom konkurovať obchodným reťazcom a veľkoobchodom.

Keďže podľa zákona 289 je nutné fiškálne riešenie opraviť do 48 hod – spustili sme servisný portál podpora tu kde prijímame online objednávky na servis od klientov pre zrýchlenie našej dostupnosti i reakcie a to nielen pre fiškálne riešenia, ale i bežný servis PC.

Poradenstvo

Jeden z hlavných pilierov spoločnosti INCO-AG je služba, ktorú ponúka úplne ZDARMA. Je to poradenstvo v IT svete technológií. Šetríme váš čas a predovšetkým peniaze. Vysvetlíme a poradíme, čo je pre vašu firmu či domácnosť najlepšie riešenie a čo má pre vás najlepší pomer cena/výkon. Príďte sa k nám poradiť alebo využite naše telefónne číslo kde sme vám k dispozícií každý pracovný deň.

Prístup k zákazníkom

Okrem všetkých pridaných služieb, ktoré s nami získate si zakladáme na férovom a otvorenom prístupe k zákazníkom. S nami máte vždy jasno do čoho investujete a čo za to získate.

Náš tím

Radovan Kundrát
Obchodné odelenie

0917 353 303

Ing. Adrián Miháľ
Servis pokladníc

0917 402 595

Ing. Martin Čajko
E-shop

0917 430 303

Martin Svat
Servis pc a tlačiarní

0917 102 220

Ing. Martin Scholtz
Tvorba a implementácia softvérov

0905 424 234

Ing. Slavomír Nagy
E-shop a grafický dizajn

0948 443 321

Ľudmila Horňáková
Ekonomické odelenie

0948 680 410

Ján Luterán
Servis a správa sietí

0905 334 221

Máte problém s počítačom, tlačiarňou alebo inou technikou?

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si termín servisu, alebo nás navštívte priamo na prevádzke PcSpital na Volgogradskej 9 v Prešove. 

INCO-AG s.r.o. Prevádzka PcSpital Volgogradská 9 080 01 Prešov

predajna@inco-ag.sk